Maasmechelaren gratis op de feestbus van De Lijn

lijn-bus-vervoer

Dankzij de financiële tussenkomst van de provincie en onze gemeente kun je samen met jouw vrienden en familie oudejaarsnacht zorgeloos inzetten. De Lijn breng je veilig naar jouw feestje en weer naar huis.

Feestbussen
In onze gemeente legt De Lijn deze feestbussen in.

404: Eisden – Maasmechelen – Genk – Hasselt
405: Hasselt – Diepenbeek – Lanaken – Maasmechelen
411: Lanaken – Rekem – Boorsem – Maasmechelen – Meeswijk

Meer info over de reisweg en dienstregeling van de feestbussen vind je vanaf begin december op www.delijn.be/oudjaar. Je kunt ook contact opnemen met de medewerkers van De Lijn via 070 220 200 (0,30 euro/minuut).

Inwoners van Maasmechelen reizen gratis
Als inwoners van Maasmechelen kan je vanaf 19 december een gratis feestbiljet afhalen op volgende locaties:

Onthaal Gemeentehuis: Heirstraat 239, 3630 Maasmechelen
Onthaal Jeugddienst: Binnenhof 4, 3630 Maasmechelen
Onthaal Politie: Koning Albertlaan 17, 3630 Maasmechelen.

Daarmee mag je van oudejaarsnacht (vanaf 18 uur) tot en met 1 januari onbeperkt gebruikmaken van de bussen van De Lijn. Zowel van de speciale feestbussen als van het gewone stads- en streekvervoer, uitgezonderd de Limburgse snellijnen. Het gratis feestbiljet is niet verkrijgbaar op de bus zelf.

Heb je geen gratis biljet? Dan betaal je 3 euro voor een feestbiljet. Vanaf half december is dit te koop in de Lijnwinkels en op 31 december vanaf 18.00 uur ook bij de chauffeurs. Abonnementen, Lijnkaarten en andere vervoerbewijzen zijn ook geldig op de feestbussen.

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
WhatsApp

OOK INTERESSANT

(HETZELFDE ... MAAR TOCH ANDERS)

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.